آخرین دیدگاه‌ها

تقویم

فروردین ۱۳۹۳
ش ی د س چ پ ج
« اسفند    
 ۱
۲۳۴۵۶۷۸
۹۱۰۱۱۱۲۱۳۱۴۱۵
۱۶۱۷۱۸۱۹۲۰۲۱۲۲
۲۳۲۴۲۵۲۶۲۷۲۸۲۹
۳۰۳۱  

معرفی فیلم+لینک دانلود(A.Dangerous.Methos )

فیلم یک روش خطرناک ( A.Dangerous.Methos ) معرفی و دانلود

ژانر : بیوگرافی، درام، هیجانی
کارگردان : David Cronenberg
نویسنده : Christopher Hampton
زمان فیلم : ۹۹ دقیقه

این فیلم در باره یونگ و فروید است .توضیحات فیلم برگرفته از سایت (www.naghdefarsi.com) می باشد. لینک دانلود در ادامه مطلب.

 ماجرای فیلم A Dangerous Method در زوریخ سال ۱۹۰۴ آغاز می شود. بیماری مانیک و افسرده به نام سابینا اشپیلرین، درحال کشمکش با دو پرستاری که سعی دارند او را کنترل کنند، وارد کلینیک یونگ می شود…..

ظاهراً یونگ آخرین نقطه ی امید اوست. یونگ، با استفاده از نظریات و روش های درمانی فروید، موفق می شود سابینا را آرام کند، فشارهای روانی اش را از بین ببرد و در نهایت کاری کند که ذهن هوشمند او بتواند فعالیت های خود را از سر بگیرد. تا آن زمان،‌ آشنایی یونگ با فروید، تنها به واسطه ی نوشته های فروید بوده است، اما کمی بعد، یونگ راهی وین می شود تا این مرد بزرگ را نزدیک ملاقات کند. گفتگوهای آنها در این فیلم مجملی است برای نمایش نظم و وضوح ذهن و قدرت فکری بالای این دو تن.

Christopher Hampton فیلمنامه را بر اساس یکی از نمایشنامه های خودش به نام “درمان از طریق گفتگو/ talking cure” و کتاب روش خطرناک A Dangerous Method اثر جان کر John Kerr نوشته است.

حال سابینا رو به بهبود می رود و استعدادهای نهفته اش نمایان می شوند و در این حین، با وجود علاقه ی یونگ به همسرش اما (Sarah Gadon)، آن دو به هم علاقه مند می شوند. رابطه ای بین آنها شکل می گیرد. بعد ها، وقتی فروید درمان سابینا را بر عهده می گیرد، از این رابطه آگاه می شود و در بحث های ایدئولوژیکی خود و یونگ از این موضوع به عنوان حربه ای بر علیه یونگ بهره می جوید. فیلم به نوعی بیانگر این است که احتمال دارد منازعات یونگ و فروید – که از بنیانگذاران روانکاوی به شمار می روند – به نظام اصلی علم روانکاوی آسیب رسانده باشد و دیگر اینکه در مقایسه با این دو که مدام نظریات مردانه ی خود را به رخ هم می کشند، شاید اشپیلرین به نتایج مفیدتری رسیده باشد. امکان دارد لینک سایت دانلود فیلم ف ی ل ت ر باشد.

دانلود فیلم 

دانلود زیر نویس 

2 Responses to معرفی فیلم+لینک دانلود(A.Dangerous.Methos )

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>